|
|
| Het ideale fotografie handboek van cätty van der vossen-brinks |
E-book ‘Het ideale fotografiehandboek’ en online cursus fotografie.
Het ideale fotografie handboek is een e-book waarin alle informatie staat over fotograferen. Naast het kopen van dit boek is het ook mogelijk om een online cursus fotografie te volgen.
Deze online cursus fotografie wordt gegeven in 10 delen. Elk deel bevat een inleiding met een fotografieopdracht. Elk cursusdeel kost je €12,50. Aan het eind van de cursus heb je de belangrijkste beginselen van het fotograferen onder de knie. Bij het retour ontvangen van mijn commentaar en suggesties op je foto’s van de vorige sessie maak je weer €12,50 over voor het vervolg.
Je leert spelenderwijs omgaan met je toestel. Een toestel dat uitgerust moet zijn met handmatige instelmogelijkheden van ISO-waarden, Diafragma, Tijdvoorkeuze en wel of geen Flitsgebruik.
Mocht je na deze 10 lessen toch nog meer specifieke oefeningen willen hebben, omdat je een bepaald onderwerp wilt uitdiepen, dan gaan we gewoon verder met opdrachten die helemaal aangepast worden aan jouw specifieke wensen.
Meer informatie kun je vinden op mijn website www.graphicat.nl
|
|
| Vraagprijs: € 13,- |
Geplaatst op 27-04-2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|